Koleston Köpük Boya’yı Kullananlar Deneyimlerini Paylaştılar.

Koleston Köpük Boya’yı Kullananlar Deneyimlerini Paylaştılar.

 

Canan Taşkıran

Koleston Köpük Boya elime dün ulaştı. Akşam hemen saçlarımı boyamaya karar verdim. Başka bir markanın badem kahvesi ile boyuyordum saçlarımı yaklaşık 5-6 aydır. Koleston'un köpük olması ilk önce beni biraz düşündürdü. Köpükle nasıl boya yapılır, güzel boyamazmış gibi geldi. Ama kullanma talimatındaki herşeyi sırayla yapınca ve şişesinin ne kadar kolay kullanımlı olduğunu görünce şaşırdım.

 Şişenin ortasından sıkınca köpükler yeterli miktarda çıkıyor ve çok kolay kullanılıyor. Beyazları süper kapatıyor, mis gibi de bir kokusu var. Boya sonrasında saça sürülen bakım kremi de mis gibi kokuyor ve saçı gerçekten ipeksi bir hale sokuyor. Ben çok memnun kaldım ve çok beğendim. Herkese tavsiye edebileceğim çok güzel bir boya olmuş.

Sabah işe gelir gelmez beyazlarından şikayetçi olan bir arkadaşıma anlattım ve onu da Koleston alması için bilgilendirdim ve ikna oldu. 1 hafta önce çekilmiş resmimle, dün akşam Koleston Köpük Boya ile boyanmış resmimi bu sabah çektim ve ekledim, farkı görebilirsiniz...

 Herkesten önce kullanma fırsatı tanıdığınız için teşekkür ediyorum.

 

 


 

Duygu Devecioğlu

Koleston köpük boya elime geçtiği zaman çok sevindim, saçlarımın rengi çok açılmıştı ve tuhaf bir renk olmuştu. Uzun zamandır saçlarımı çikolata kahve ile evde boyuyordum. Ancak bunun için annemden veya kız arkadaşlarımdan yardım istiyordum. Bir kere kendim denedim boyamayı önleri çok iyi boyadım ama arkalarını boyarken çok zorlanmıştım ve bazı yerleri güzel olmamıştı. Dün akşam arkadaşımın düğünü olduğu için taktım eldivenleri hemen denedim. Köpük yapısıyla şampuanla saçımı yıkıyormuş gibi boyadım hem çok pratik hemde çok kolay oldu. Aklımda da acaba renk tutucak mı diye soru işaretleri vardı açıkcası. Daha sonra saçımı yıkadım ve kuruttuktan sonra çok güzel bir renk elde ettim. Çok hoşuma gitti,bundan sonra evde rahat rahat kimseye muhtaç olmadan saçlarımı kendim boyayabileceğim. :) Çok teşekkür ederim denememe fırsat tanıdığınız için. Köpük boya evde saç boyayanlar için tam bir kurtuluş bir buluş,yüzyılın icadi gibi bişey. Aslında benim de daha önce aklıma gelmişti,fırçalarla boğuşurken :) ama koleston hepimizin adına düşünmüş. ÇOK TEŞEKKÜRLER KOLESTON. 

 

Kader Kaya Sayar

Koleston Köpük Boya Merhabalar. Ben ürün elime geçer geçmez hemen denedim. İlk başta biraz tereddütlerim vardı çünkü sarı saç kullandığım için ve saçımda röfle olduğu için aynı tonu tutturamamaktan ve röflelerimin renginin değişmesinden dolayı tedirgin oldum. Röfleler nedeniyle ilk olarak diplerden başladım köpük boya kullanmaya ve kullanım süresinin bitimine yakın son aşamada uçlara da sürdüm ve kısa bir süre sonrada yıkadım. Saçlarımı kurutup fönledikten sonra inanılmayacak değişikliği gördüm çünkü renk tonu farkı olmamıştı ayrıca röflelere de zarar vermek yerine renklerini daha canlı ve belirgin hale getirmişti. Tüp boyalarda yaşanan sıkıntıyı hiçbir şekilde köpük boyada yaşamadım hem pratik hem kolay uygulanabilirliliği ürünü daha da mükemmel kıldı. Ben denedim biliyorum ve denemeyenlere de kesinlikle tavsiye ediyorum.

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !